Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Darth Vader może pojawić się w filmie o Hanie Solo! 1

Spekulacji dotyczących uniwersum Star Wars ciąg dalszy. Tym razem dotyczą one filmu o przygodach Hana Solo i ewentualnego pojawienia się w nim Dartha Vadera.

Według The Hashtag Show, na planie widowiska o młodym Hanie Solo widziana była tajemnicza postać w kostiumie, który przypominał strój Dartha Vadera. Nic więcej na ten temat nie wiadomo, dlatego na ten moment ciężko stwierdzić czy informacje są prawdziwe, a jeśli tak, to jak duże znaczenie będzie miał dla fabuły kultowy złoczyńca.

Nigdzie nie pojawiła się też informacja dotycząca tego, kto miałby przywdziać strój Dartha Vadera. Na początku roku plotkowano, że Spencer Wilding po występie w widowisku Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, ponownie może zagrać ikoniczną postać. Aktor wówczas odwołał swój przyjazd na konwent Fandom Fest Comic Con, który odbywał się w Kentucky.

Jeśli plotki dotyczące tego występu – nawet jeśli miałby to być występ gościnny – okażą się prawdziwe, wówczas będziemy mogli mówić o prawdziwym wykorzystywaniu Dartha Vadera do zachęcenia fanów, aby ci wydali pieniądze na bilet do kina. O ile jego pojawienie się w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie miało sens, to w tym przypadku raczej chodzi o zwykły skok na kasę.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy ta plotka może okazać się prawdziwa?

Źrodło: The Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Łukasz 2017-09-20

Czemu nie stworzą filmu o samym Vaderze?
Potencjał na scenariusz jest: ściganie niedobitków Jedi, oraz chęć zemsty na Obi Wanie.

Simon_Says 2017-09-27

Veder rządzi!!! Jego akcja w ostatnich minutach Łotra była przeprzeprzecudowna. Mega Schwarzcharakter

Proszę czekać…