"May the Force Be With You"

Zoe Bell Zagubioną 0

The Dominion Post dowiedział się, że kaskaderka Zoe Bell wystąpi w czwartym sezonie serialu Zagubieni.

Bell powiedziała w Los Angeles, że jej następnym zajęciem będzie wylot na Hawaje, gdzie weźmie udział w zdjęciach do serialu Zagubieni (Lost). Będzie to nieduża rola, wymagająca kilka popisów kaskaderskich, które wykona sama Zoe.

Zagubieni w amerykańskiej stacji ABC powrócą na początku lutego 2008 roku, ich emisja będzie ciągła, bez dłuższych przerw. Serial zakończy się w 2010 roku na szóstym sezonie, od czwartego będzie liczył po 16 odcinków, a zatem pozostało ich już tylko 48.

Zoe Bell pochodzi z Nowej Zelandii. Z zawodu jest kaskaderką. Swoją karierę rozpoczęła od dublowania Lucy Lawless, odtwórczyni tytułowej roli w serialu Xena: Wojownicza księżniczka. Po zakończeniu produkcji serialu w 2001 roku, Quentin Tarantino zatrudnił ją do dublowania Umy Thurman w dwóch częściach Kill Bill, co otworzyło jej drzwi do kariery w Hollywood. Jako aktorka zadebiutowała w tym roku w najnowszym filmie Tarantino – Grindhouse: Death Proof, gdzie zagrała samą siebie – kaskaderkę o imieniu Zoe z Nowej Zelandii. 30-sekundowy fragment, zawierający sceny kaskaderskie z Zoe, tego filmu możesz zobaczyć TUTAJ. Zoe będzie kontynuowała pracę aktorki-kaskaderski, w planach ma dwa filmy akcji, zagra w nich główne role.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…