Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu Jessica Jones 2

Netflix opublikował zwiastun oczekiwanego przez wielu fanów drugiego sezonu serialu Marvel: Jessica Jones. Ujawniono także datę premiery.

Krysten Ritter i David Tennant w 2 sezonie serialu Jessica Jones, fot. Netflix.

Długo wyczekiwany serial o perypetiach prywatnej detektyw z Nowego Jorku, Jessiki Jones otrzymał właśnie nie tylko polską zapowiedź, ale także oficjalną datę premiery – nowe odcinki będą dostępne na platformie Netfix w Dzień Kobiet, 8 marca 2018 roku.

Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

Zobaczcie polski zwiastun 2. sezonu serialu Marvel: Jessica Jones:

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…