Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Karate Kid powraca! Nostalgia za latami 80. odżywa w zwiastunie Cobra Kai 1

Nostalgii za latami 80. nigdy nie za wiele – twórcy zdecydowali się reaktywować kolejną markę, znaną ze złotej ery kaset VHS. Seria Karate Kid doczeka się własnego serialu – już dziś możecie zobaczyć pierwszy oficjalny teaser Cobra Kai.

Jeśli wychowywałeś się w latach 80., słowa "Cobra Kai" powinny przywołać u Ciebie miłe wspomnienia. Tak nazwane zostało dojo, prowadzone przez byłego członka Sił Specjalnych i weterana wojny w Wietnamie, Johna Kreese (Martin Kove).

Twórcy zdradzili jedynie krótki opis fabuły serialu. Dwójka rywali, Lawrence i LaRusso, zmieniła się od czasów liceów. Mimo wszystko ich niechęć do siebie nawzajem jest wciąż żywa. Produkcja będzie pełnoprawną kontynuacją sagi Karate Kid.

W Cobra Kai powrócą bohaterowie Karate Kid z 1984 roku – Ralph Macchio oraz William Zabka. Nie zabraknie również nowych odtwórców postaci, takich jak Xolo Mariduena, Tanner Buchanan, Courtney Henggeler oraz Mary Mouser. Gościny występ zaliczy również Edward Asner.

Produkcja trafi na usługę You Tube Red – płatną alternatywę You Tube’a. Jej scenarzystami zostali: Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg.

Zobaczcie zwiastun Cobra Kai:

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

befree 2018-02-16

Daniel i Johnny znowu naprzeciw siebie. Zajebiście:-) Nie wiem, skąd taki opis, bo już go nie ma w wiadomości, ale powiem Wam Panowie, że Barney Stinson raczej by się z Wami nie zgodził:-D:-D

Bluejohn_26 befree 2018-02-18

@befree O tak, nie ma nic lepszego niż serial z dwoma podstarzałymi aktorami, którym nie wyszła kariera, powracających po ponad 30 latach do swoich jedynych znanych ról.

befree Bluejohn_26 2018-02-19

@Bluejohn_26 Dokładnie. Widzę, że czujesz klimat, yeah! Takie seriale są najlepsze! (poziom wyczuwania sarkazmu -1) hehehe.

Bluejohn_26 befree 2018-02-19

@befree Popracuj nad tym sarkazmem, bo nie tylko poziom wyczuwania go masz na tak niskim poziomie ;)

befree Bluejohn_26 2018-02-20

@Bluejohn_26 Uch. Zabolało Panie Niebieski Janie ;-) Fajna byłaby szpila, tylko szkoda, że kompletnie bez sensu:-P Pozdrawiam ciepło

befree Bluejohn_26 2018-02-20

@Bluejohn_26 W sumie to niebieski lub depresyjny/w ponurym nastroju. Teraz mnie to naszło. Wcześniej był Pan Niebieski jak skojarzenie z Tarantino. A teraz? Jaki Pan jest? :-)

Bluejohn_26 befree 2018-02-20

@befree Pudło! Strzelec z ciebie kiepski panie "byćwolnym". Zamiast tłumaczyć mój nick dosłownie powinieneś poszukać odniesień w literaturze. Pozdrawiam.

befree Bluejohn_26 2018-02-20

@Bluejohn_26 Racja, Świat Dysku:-) I Panie "bądź wolny, bądźmy wolnymi". Zamykanie się w centro sposobie myślenia i egoistycznym sposobie patrzenia na świat mogło doprowadzić do pomyłki w tłumaczeniu. Mój nick jest odzwierciedleniem ideologii każdej filozofii i każdej religii. Pozdrawiam również

Asmodeusz 2018-02-16

ach te stare dobre czasy epoki VHS i naiwne filmy, które zostały w pamięci pomimo upływu lat ciekawe co z tego wykręcą w tym serialu bo jak faktycznie zauważył waw72 to nie William Zabka był dobry w tym filmie

waw72 2018-02-16

“Dzięki jego treningom Johnny Lawrence (William Zabka) mógł stawić czoła wrogowi, Danielowi LaRusso (Ralph Macchio), wygrywając z nim pojedynek. " Ostatnio oglądałem Karate Kid (1) z synami. Jakieś dwa tygodnie temu. Fabuła była zgoła odmienna……

Proszę czekać…