Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun filmu Tam, gdzie mieszka Bóg - pierwszy w historii film z osobistym udziałem Papieża 0

Dzisiaj 5. rocznica pontyfikatu Papieża Franciszka. 20 kwietnia na ekrany polskich kin wejdzie Tam, gdzie mieszka Bóg – pierwszy w historii film z osobistym udziałem Papieża.

Fot. materiały prasowe

Dokładnie dziś (13 marca) mija 5 lat odkąd Papież Franciszek został wybrany na Ojca Świętego. Przez ten czas wielokrotnie udowadniał, że dzieci stanowią dla niego bardzo ważną część Kościoła. To właśnie z myślą o najmłodszych Papież zdecydował się na historyczne wydarzenie, jakim jest osobisty udział Głowy Kościoła w kinowym filmie fabularnym. Tam, gdzie mieszka Bóg trafi na polskie ekrany 20 kwietnia.

To oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie i przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii.

Nasz film wyrósł z pragnienia Papieża Franciszka, aby przez film przekazać dzieciom wiadomość od Jezusa.

mówi współreżyserka "Tam, gdzie mieszka Bóg", Graciela Rodriguez

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…