Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Już jest! Pierwszy trailer Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda 0

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji hitu z 2016 roku

fot. FDB

To nie lada gratka dla fanów. Warner Bros. zamieściło w sieci pierwszy zwiastun nowej odsłony Fantastycznych zwierząt. Przypomnijmy, że premiera filmu wyznaczona została na 16 listopada. W głównych rolach zobaczymy Eddiego Redmayne’a, Jude’a Lawa, Johnny’ego Deppa oraz Katherine Waterston.

Paryż, rok 1927. Kilka miesięcy temu młody magizoolog Newt Skamander (Eddie Redmayne) odkrył prawdziwe oblicze czarownika Grindelwalda (Johnny Depp). I choć zły mag znalazł się w zamknięciu, nie udało się go powstrzymać na długo. Grindelwald ucieka i zbiera armię sojuszników równie złych i okrutnych jak on sam.

Pokrzyżować mu szyki może tylko jego dawny przyjaciel Albus Dumbledore (Jude Law), ale potrzebuje do tego pomocy Newta wraz z jego osobliwą drużyną. Magiczny świat drży w posadach, groza rośnie a misja Salamandera wystawi na próbę odwagę i lojalność bohaterów.

Przypomnijmy, ze pierwsza część serii, nad scenariuszem której czuwała sama J.K. Rowling weszła na ekrany dwa lata temu i z miejsca stała się hitem, zarabiając łącznie 814 milionów dolarów.

Źrodło: YouTube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…