Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

It: Chapter Two nabiera kształtów - nowe nazwiska w dorosłej obsadzie 1

Trwa kompletowanie obsady aktorskiej filmu It: Chapter Two. Poznaliśmy kolejne nazwiska dorosłych aktorów, którzy wystąpią w wyczekiwanej kontynuacji.

Do obsady dołączyli: znany z serialu Prawo ulicyJames Ransone. Aktor wcieli się w postać Eddie’ego, którego w pierwszym filmie sportretował Jack Dylan Grazer. Jeśli chodzi o postać Stanleya, to w jego dorosłą wersję wcieli się Andy Bean (ostatnio mogliśmy go oglądać w serialu stacji HBO, Tu i teraz) – dziecięcego bohatera zagrał Wyatt Oleff.

W porównaniu z poprzednimi angażami, nazwiska Ransone’a i Beana nie robią aż takiego wrażenia. Wcześniej ogłoszono, że w It: Chapter Two zagrają Jessica Chastain (Beverly), James McAvoy (Bill) oraz Bill Hader (Richie). Oczywiście w filmie ujrzymy również dziecięcą obsadę z pierwszej części oraz Billa Skarsgarda, który ponownie wykreuje postać morderczego klauna, Pennywise’a.

Zdjęcia do filmu mają wystartować już latem w Toronto. Za kamerą ponownie Andy Muschietti. Premiera została ustalona na 6 września 2019 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ferhin2 2018-05-17

w wersji z 1990, nie lubiłem momentu kiedy przenosiliśmy się w dorosłość bohaterów. Miejmy nadzieję, że tu będzie inaczej.

als ferhin2 2018-05-17

@ferhin2 Wg mnie sceny fajnie się przenikały i uzupełniały. Ta sama historia. Dorośli przeżywający jeden horror podwójnie – realnie i w powracających wspomnieniach. Jak w książce. Tu będzie przeskok!

Proszę czekać…