na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Najgorsza Lohan i najgorętsza Jolie 0

Użytkownicy portalu AOL wybrali najlepszych i najgorszych

Kadr z filmu Wiem kto mnie zabił 2007Kadr z filmu Wiem kto mnie zabił 2007

Głosowało ponad 3,8 mln użytkowników portalu. Decyzją głosujących najbardziej oczekiwanym filmem okazała się kolejna część przygód Indiany Jonesa. Ultimatum Bourne'a tym razem w roli najlepszego sequela, a Supersamiec wygrał plebiscyt w kategorii najzabawniejszy film. Gang dzikich wieprzy to najbardziej zaskakujący film.

Porażki? W tym roku użytkownicy portalu zdecydowali, że największą porażką filmową jest Norbit, a najgorszą kontynuacją Evan Wszechmogący. Zaś Ralph Fiennes w filmie Harry Potter i Zakon Feniksa okazał się najgorszym czarnym charakterem. Eddie Murphy (grający w najgorszym Norbicie) oraz Lindsay Lohan (Wiem, kto mnie zabił) zostali okrzyknięci najgorszymi aktorami ubiegłego roku.

Najgorętsza mamuśka to, jak się zresztą spodziewano, Angelina Jolie. Nie jest to jej jedyny tytuł w tegorocznym głosowaniu. Aktorka wykreowała najlepszy czarny charakter (Beowulf). Johnny Depp w tym roku został wybrany jako najseksowniejszy, a Eva Mendes miała najlepszą scenę rozbieraną. Tytuły zgarnęli również Matt Damon (najlepszy aktor, który pojawił się w co najmniej dwóch filmach), Megan Fox (najseksowniejsza młoda aktorka), Shia LeBeouf (aktor, który wybił się w 2007 roku). Dwoje ostatnich stworzyło również najlepszy ekranowy duet.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…