Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aktorzy z hitowego serialu Netflixa żądają podwyżek 0

Netflix zamierza zrealizować trzeci sezon jednego ze swoich największych hitów – Trzynaście powodów. Jutro ma się odbyć pierwsze czytanie scenariusza nowej serii.

Jak donosi Deadline, gwiazdy serialu Netflixa do dzisiaj nie podpisały nowych kontraktów. Oczywiście aktorzy domagają się podwyżek. Największa gwiazda serialu, a także odtwórca roli głównej, czyli Dylan Minnette może otrzymać 200 tysięcy dolarów za jeden odcinek. Jeśli chodzi o resztę obsady: Brandon Flynn, Alisha Boe, Justin Prentice, Christian Navarro, Miles Heizer, Devin Druid i Ross Butler to ich zarobki mogą osiągnąć 150 tysięcy dolarów za odcinek.

Jeśli negocjacje z platformą streamingową się powiodą, wówczas aktorzy znani z serialu otrzymają ogromne podwyżki. Wcześniej Dylan Minnette zarabiał około 80 tysięcy dolarów za odcinek, a jego koledzy z planu od 20 do 60 tysięcy dolarów. Netflix liczy na to, że wszystkie kwestie finansowe zostaną rozwiązane do poniedziałku, ponieważ właśnie wtedy mają wystartować zdjęcia do trzeciego sezonu.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy 2018-08-09

Inna rzeczywistość. Czasami mnie zastanawia jak do tego doszło. Tu już w sumie nie gwiazdy, tylko aktorzy jednej roli (przynajmniej na razie), zupełnie nieznani.

Proszę czekać…