Nowe seriale wkrótce w Polsacie 0

Na antenie Polsatu pojawią się niedługo nowe seriale: Kameleon, Uciekinierzy i Kości.

Trzeci sezon amerykańskiej produkcji Kameleon, w reżyserii m.in. Thomasa J. Wrighta i Paula Shapiro, będzie emitowany od 31 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 8.30. Główne role grają w nim Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau i James Denton. Bohaterem serialu jest trzydziestokilkuletni Jarod, który potrafi czytać w myślach innych ludzi. Swoje zdolności wykorzystuje do wolnej od przemocy walki o sprawiedliwość.

Od 4 lutegoo w poniedziałki i czwartki Polsat będzie nadawał serial Uciekinierzy, w reżyserii Mikaela Salomona, Petera Markle'a i Davida Carsona. Grają w nim Donnie Wahlberg, Leslie Hope, Dustin Milligan. Jest to dramat sensacyjny, opowiadający o rodzinie uciekającej przed prawem. Ojciec, renomowany adwokat, został oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił.

Serial kryminalny Kości (pierwszy sezon), w reżyserii Grega Yaitanesa, Patricka R. Norrisa i Allana Kroekera, będzie miał premierę 3 lutego, w niedzielę o godz. 22.00. W obsadzie są Emily Deschanel, David Boreanaz i Eric Millegan. Serial opowiada o grupie naukowców współpracujących z FBI przy rozwiązywaniu zagadkowych morderstw. Twórcy Kości czerpali inspirację z powieści pisarki i kryminolog-antropolog, Kathy Reichs.

MediaLink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…