Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe technologie wkraczają do 'Niesamowitego świata Gumballa' 0

Nowa interaktywna aplikacja "Gumball VIP" trafi do Polski już 21 stycznia. Cartoon Network zaserwuje innowacyjną rozrywkę fanom Niesamowitego świata Gumballa, którzy będą mogli rozwiązywać quizy i wygrywać nagrody, jednocześnie oglądając odcinki swojego ulubionego serialu.

Aplikacja "Gumball VIP", która do końca pierwszego kwartału bieżącego roku ma pojawić się na 10 rynkach na całym świecie, umożliwia widzom oglądanie kreskówki Niesamowity świat Gumballa w Cartoon Network oraz korzystanie z dedykowanej interaktywnej aplikacji komórkowej w tym samym czasie.

Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację na swoje urządzenia mobilne będą otrzymywać powiadomienia push przed transmisją specjalnych odcinków. Dzięki technologii znakowania danych audio aplikacja rozpozna, jakie przygody w danej chwili przeżywają mieszkańcy Elmore na ekranie telewizora i zaprezentuje pytanie odwołujące się do konkretnej sceny z kreskówki. Fani będą mogli kolekcjonować wirtualne trofea i kody odblokowujące, by później wymienić je na gumballowe nagrody.

Aplikacja "Gumball VIP" już od 21 stycznia będzie dostępna w sklepach Google Play i AppStore. Emisja powiązanych z quizem odcinków serialu Niesamowity świat Gumballa od poniedziałku (21.01) do niedzieli (24.02) o godz. 16:00 w Cartoon Network.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…