na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Początek zdjęć do Max Payne'a już w marcu 0

W ekranizacji kultowej już gry główną rolę zagra Mark Wahlberg

Kadr z filmu Strzelec 2007Kadr z filmu Strzelec 2007

Gra od momentu jej wydania (2001) ma już tylu fanów, że zarówno studio 20th Century Fox jak i twórcy liczą na duży sukces finansowy. Nawet jeśli ktoś nie zna fabuły, to prawdopodobnie będzie mógł liczyć na dobre kino akcji.Pomóc w osiągnięciu wysokiego wyniku finansowego ma Mark Wahlberg, który zdaje się doskonale sprawdzać w tego typu filmach. W końcu aktor został dobrze oceniony za rolę w Strzelcu, a za Infiltrację zyskał nawet nominację do Oscara. W obsadzie ma się również znaleźć Natasha Alam.

Fabuła filmu nie jest skomplikowana. Mafia morduje rodzinę policjanta i wrabia go w zabójstwo. Głodny zemsty na oprawcach sam jest ścigany przez policję.

Reżyserii Max Payne'a podjął się John Moore. To on jest reżyserem filmów: Lot Feniksa, remake'u Omena czy Za linią wroga. Filmy te jednak nie odniosły jakichś spektakularnych sukcesów. Co do scenariusza to kilka osób pomogło w jego napisaniu. Głównym scenarzystą ma być o dziwo debiutant (!) – Beau Thorne. Warto tu jednak zaznaczyć, że w scenariuszu ma też udział jeden ze scenarzystów Piły IV (Thomas H. Fenton) oraz jeden z twórców fabuły do seriali takich jak The Shield, Angel czy Nash Bridges (Shawn Ryan).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MacT

Zgadzam się całkowicie. Gra była super, mam nadzieje, że film też będzie

Lucas_B

Nie moge się doczekać… Oj… będzie się działo :) Kiedyś całymi dniami grałem w Maxa Payne’a, wiec bardzo chętnie zobaczę ten film :)

Proszę czekać…