Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ruszyły zdjęcia do serialu 'The Eddy' - pierwszej produkcji Chazelle'a dla Netflix 1

Ruszyła produkcja nowego serialu Netflix – The Eddy. Seria będzie się składać z ośmiu odcinków, a dialogi będą prowadzone w trzech językach – francuskim, angielskim i arabskim. Akcja rozegra się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, w którym główny bohater prowadzi swój klub muzyczny.

Jedną z głównych ról w produkcji zagra Joanna Kulig. Obok polskiej aktorki w serialu wystąpią również Andre Holland, Amandla Stenberg oraz Tahar Rahim i Leila Bekhti. Serial wyreżyserują m.in. Damien Chazelle, Houda Benyamina, Alan Poul. Każdy stworzy po dwa odcinki. Premiera The Eddy już w 2020 roku.

Andre Holland wcieli się w rolę Eliota, niegdyś znanego pianistę z Nowego Jorku, a obecnie współwłaściciela upadającego paryskiego klubu muzycznego, w którym chowa się przed całym światem. Joanna Kulig zagra Maję, wokalistkę zespołu będącą z Elliotem w burzliwym związku. Amandla Stenberg będzie Julią, czyli nastoletnią córką Eliota, która nagle zjawia się w Paryżu i zmusza ojca do zmierzenia się ze swoją przeszłością. Tahar Rahim wcieli się w postać Farida, współwłaściciela klubu, którego tajemnicze życie wciąż negatywnie odbija się na Elliocie i jego zespole, a Leila Bekhti zagra wspierającą go żonę – Amirę.

Serialowy zespół w The Eddy tworzą profesjonalni muzycy: Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil oraz Damian Nueva Cortes. Międzynarodową obsadę uzupełni również francuski raper Sopico, który zagra wokalistę zyskującego popularność zespołu.

Serial produkcji Endeavor Content dostępny będzie wyłącznie na Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…