Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Fabuła finałowych sezonów 'Arrow' i 'Nie z tego świata' trafiła do sieci 0

Po wielu latach emisji Arrow i Nie z tego świata doczekają się końca. Co czeka bohaterów w ostatnich odcinkach seriali? Fabuła nadchodzących epizodów trafiła do sieci.

Stacja The CW postanowiła pożegnać się z najbardziej popularnymi serialami w swojej ramówce. Sezon 2019/2020 pokaże ostatnie odcinki Arrow i Nie z tego świata. Nigdy więcej nie zobaczymy autonomicznych produkcji w ramach Arrowverse o superbohaterze z ulic Star City oraz nie wyruszymy na kolejną podróż z braćmi Winchester.

8. sezon Arrow zakończy przygody zakapturzonego mściciela. Prolog do eventu Kryzys na Nieskończonych Ziemiach?

Po zatopieniu statku playboy i miliarder Oliver Queen przez 5 lat był uznawany za zmarłego. Przez cały ten czas przebywał na tajemniczej wyspie, położonej na Morzu Północnochińskim. Po powrocie do Star City spróbował naprawić krzywdy, wyrządzone miastu przez swoją rodzinę. Równocześnie wypowiedział walkę niesprawiedliwości. Ubierając strój superbohatera Green Arrowa, Oliver Queen toczył batalię z siłami zła. Pomagali mu: były żołnierz John Diggle, ekspertka w dziedzinie informatyki Felicity Smoak, były protegowany Roy Harper, wojownik doświadczony w ulicznych potyczkach Rene Ramirez, metaczłowiek Dinah Drake, genialny wynalazca Curtis Holt oraz pochodząca z Ziemi 2 Laurel Lance.

W nadchodzących odcinkach Oliver zobaczy swoją przyszłość. Znajdzie się też w obliczu najtrudniejszej bitwy swojego życia — losy całego multiwersum staną na ostrzu noża. W trakcie zmagań, Arrow będzie musiał zmierzyć się z dywagacjami nad istotą bycia superbohaterem.

8. sezon serialu Arrow zadebiutuje jesienią 2019 roku. Czyżby serial wprowadzał wielki event – Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – który zawita do Arrowverse w grudniu bieżącego roku?

15. sezon zakończy serial Nie z tego świata

Epicka podróż braci Winchester dobiegnie końca wraz z ostatnim sezonem Nie z tego świata. Sam i Dean walczyli już z demonami, aniołami, mitycznymi stworami i potworami, stale ratując świat przed nowym zagrożeniem. W ostatniej bitwie przyjdzie im zmierzyć się z samym Bogiem, który pragnie zniszczyć ich rzeczywistość.

15. sezon Nie z tego świata zadebiutuje w październiku 2019 roku.

Źrodło: denofgeek.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…