Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

DC Universe anuluje serial 'Swamp Thing' 0

Niezbyt długo mogliśmy cieszyć się perspektywą oglądania serialu na podstawie komiksów o Potworze z bagien. Platforma DC Universe zdecydowała się anulować produkcje Swamp Thing po zaledwie jednym sezonie.

Chyba nikt nie spodziewał się, że DC Universe zdecyduje się na tak drastyczne kroki. Tym bardziej, że dopiero miała miejsce premiera dwóch odcinków, które zostały całkiem nieźle przyjęte przez fanów komiksowych ekranizacji. Oczywiście taki stan rzeczy sprawił, że w sieci rozpoczęły się na spekulacje na temat zamknięcia platformy z racji tego, że trwają prace nad otworzeniem nowego miejsca z usługą streamingową przez koncern WarnerMedia.

Za pośrednictwem portali społecznościowych zdementowano te informacje. Podobano jedynie, że nadal tworzone będą nowe oryginalne produkcje specjalnie na potrzeby platformy DC Universe. Także na razie osoby posiadające usługę nie muszą się tym martwić. Sam serial Swamp Thing będzie emitowany do końca. Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków.

Swamp Thing koncentruje się na postaci Abby Arcane. Kiedy kobieta wraca w rodzinne strony do Luizjany, aby zbadać śmiertelnego wirusa bagiennego, nawiązuje więź z naukowcem Alecem Hollandem, który ostatecznie ginie w tragicznych okolicznościach. W momencie, gdy potężne siły chcą wykorzystać tajemnicze właściwości bagien do własnych celów, Abby odkrywa, że bagno zawiera tajemnice, zarówno przerażające, jak i cudowne – a potencjalna miłość jej życia może nie być martwa.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…