Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Krytycy chwalą czwartą część 'Toy Story' 0

Kiedy kilka lat temu Walt Disney i Pixar zapowiedziały realizację kolejnej odsłony przygód Chudego i Buzza Astrala, większość z nas zapewne zastanawiała się, po co Hollywood ponownie wchodzi do tej samej rzeki, skoro udało się w tak perfekcyjny sposób zakończyć trylogię. Dzisiaj możemy już ze sporą dozą bezpieczeństwa napisać, ze magicy z Pixara ponownie zaserwują nam masę niesamowitych filmowych emocji.

Studio Pixar przygotowało zamknięte pokazy filmu Toy Story 4 dla wybranych krytyków i recenzentów. Oczywiście po seansie sieć zalała się opiniami ludzi, którzy widzieli film. Ich słowa mogą napawać nas optymizmem i z wielką nadzieją patrzeć na seans filmu. Wygląda na to, że nie jest to tylko i wyłącznie skok na kasę, a odsłona godna serii.

Poniżej kilka z opinii, które można znaleźć na Twitterze:

Byłem sceptyczny, jak każdy, kiedy wypowiadałem słowa "Toy Story 4", ale to kolejny przystanek dla tej serii. Serce i humor, którego oczekujecie oraz wiele niespodzianek. To niesamowite, że oni zawsze znajdą sposób na pokazanie czegoś nowego.

Spencer Perry

"Toy Story 4" to kolejna zabawna i ratująca serce część. Śmiałam się do łez, a później po prostu płakałam, kiedy się tego nie spodziewałam.

Carly Lane-Perry

"Toy Story 4" ma końcówkę tak piękną, ciepłą i przejmującą, jak ta w "Toy Story 3". Pomiędzy prawdziwym śmiechem (dzięki postaci Księcia Caboom) jest też historia, z której słynie Pixar. Pokochałam go.

Alisha Grauso

Tylko Pixar może zrobić trzecią kontynuację serii o żywych zabawkach, która jest przejmującym spojrzeniem na uczenie się priorytetowego traktowania własnego szczęścia nad szczęście innych. Na końcu czuć, że to definitywny finał, jak po "trójce". Keanu Reeves kradnie show.

Jacob Hall

Zdecydowanie wysokiej jakości film Pixara i ich jeden z najlepszych sequeli.

JoBlo.com

Jak widać Toy Story 4 ma się dobrze. Liczymy na to, że opinie ludzi, którzy widzieli film okażą się prawdziwe.

Film wejdzie do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…