Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sam Raimi zapowiada kolejny film z uniwersum 'Martwe zło' 0

Możliwe, że już niebawem fani uniwersum "Martwe zło" będą mieli powody do świętowania. Twórca oryginalnego horroru z lat osiemdziesiątych, Sam Raimi zapowiedział, że za jakiś czas może powstać kolejny film należący do cyklu.

Sam Raimi aktualnie zajęty jest promocją filmu Crawl, którego jest producentem. Uznany twórca miał okazję porozmawiać z przedstawicielem portalu Bloody Disgusting, który zapytał go o przyszłość franczyzy "Martwe zło".

Chciałbym zrobić jeszcze jeden film. Myślę, że w przyszłości nie będzie to telewizja, ale nadal rozmawiamy z Bruce’em Campbellem i Robem Tapertem o ewentualnościach nakręcenia następnego filmu. Chcielibyśmy stworzyć kolejne "Martwe zło" i faktycznie rozmawiamy na temat kilku pomysłów.

wyjawił Raimi

W przypadku, gdyby słowa reżysera okazały się prorocze i niebawem miałby powstać nowy film należący do cyklu, to trzeba zadać sobie pytanie – czy będzie to kontynuacja przygód Asha z Bruce'em Campbellem, który jakiś czas temu odszedł na emeryturę? Czy może Fede Alvarez przygotowałby kontynuację swojego filmu z 2013 roku?

Byłbym zachwycony, gdyby Bruce Campbell zmienił zdanie na temat swojej emerytury, z możliwości nakręcenia "Martwego zła" w oryginalnej linii fabularnej. Jeśli jednak tak się nie stanie, to byłbym zadowolony z ponownej pracy z Fede Alvarezem, który mógłby powrócić, aby nakręcić sequel. Teraz jest on jednak wielkim nazwiskiem. Odnosi sukcesy i nie wiem czy byłby zainteresowany powrotem.

Na koniec Raimi wyjawił, że gdyby Campbell i Alvarez odrzucili jego propozycje, to i tak ma pomysł na całkiem inny projekt. Filmowiec wyjawił, że w ciągu sześciu miesięcy powinien przekazać fanom dobre wiadomości.

Chcielibyście kolejny film z tego uniwersum?

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…