Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Lizzie McGuire powróci! Ponownie wcieli się w nią Hilary Duff! 1

Disney + na tegorocznym konwencie D23 Expo, będącym odpowiednikiem San Diego Comic Con, zaprezentował niespodziankę dla fanów popularnego serialu młodzieżowego ubiegłej dekady. Ogłosił bowiem, że Lizzie McGuire powróci, a w rolę głównej bohaterki ponownie wcieli się Hilary Duff.

Serial 'Lizzie McGuire' emitowany był przez Disney Channel w latach 2001-2004. Jego bohaterką była uczennica gimnazjum, która codziennie zmagała się z trudną szkolną rzeczywistością. Napotykała typowe problemy, jakie mają nastolatki w jej wieku. Problem z nauką, pierwsze miłości, trudna aklimatyzacja w dużej grupie, niemożność dogadania się i bycie niezrozumianym przez rodziców i rodzeństwo – takie problemy w tym wieku miał każdy z nas. Lizzie radziła sobie z nimi dzięki pomocy swoich dwóch przyjaciół – Mirandy i Gordo, a my dowiadywaliśmy się co czuje, dzięki jej animowanej wersji.

W nadchodzącym sequelu zobaczymy dorosłą już Lizzie, która ma trzydzieści lat i mieszka w Nowym Yorku. Jednak jej animowane alter ego nie zaginęło. Ponownie bawić nas będzie swoimi zabawnymi komentarzami na temat tego co czuje i myśli nasza główna bohaterka.

Lizzie jest teraz o wiele mądrzejsza, ma też większy budżet na buty. Ma wymarzoną pracę i idealnego mężczyznę, a także przygotowuje się do świętowania swoich trzydziestych urodzin.

powiedziała Hilary Duff

Za produkcję odpowie scenarzystka oryginału Terri Minsky.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…