Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lepiej z nim nie zadzierać - Rambo robi rozróbę w nowym zwiastunie 0

W sieci pojawił się nowy międzynarodowy zwiastun wyczekiwanego filmu będącego kontynuacją przygód Johna Rambo. W zapowiedzi widowiska akcji znajdziecie sporo nowych scen. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania trailera.

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze nieprzypadkowo wybrali ofiarę. Ich prawdziwym celem jest on, John Rambo, z którym mają do wyrównania dawne rachunki. Nie rozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

W roli głównej zobaczymy oczywiście Sylvestra Stallone'a. Oprócz niego w obsadzie są także Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza oraz Yvette Monreal. Reżyserem widowiska został Adrian Grunberg, wcześniej odpowiedzialny tylko i wyłącznie za Dorwać Gringo. Scenariusz Rambo: Ostatnia krew napisał Matthew Cirulnick oraz Sylvester Stallone we własnej osobie.

Oprócz powyższego zwiastuna wytwórnia Lions Gate Entertainment zaprezentowała pierwszy spot telewizyjny promujący piątą odsłonę przygód Johna Rambo. Zapowiedź została zatytułowana "Oldschool".

Rambo: Ostatnia krew zadebiutuje na ekranach polskich kin 20 września 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Rambo widzę zapewni meksom to co bojówki Namu robiły jego kumplom. I to będzie film nie jakiś zmęczony stary dziadek w kraciastej koszuli ze starszą panią uczącymi strzelać meks gimbuske.

Proszę czekać…