Johnny Depp zagra Salvadora Dali 0

Powstanie film o Salvadorze Dali, jednym z najbardziej wyrazistych artystów w historii

Jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia, wielokrotnie nominowany do najwyższych, aktorskich laurów, zagra postać Salvadora Dali, jednego z najbardziej wyrazistych artystów w historii sztuki.

!http://gfx1.fdb.pl/vhz6ds(Johnny Depp w )!

Edward Nożycoręki, Las Vegas parano, Truposz, czy ostatnio Piraci z Karaibów i Charlie i fabryka czekolady – to tylko kilka z tytułów na długiej liście popisów tego znakomitego aktora. Tym razem stanie przed nie lada wyzwaniem. Zagra ekscentrycznego surrealistę, który budził wiele kontrowersji, nawet po śmierci.

Jednak to nie tylko wyjątkowa rola, która wybrał dla siebie Depp, sprawia, że film zapowiadany jest jako spore wydarzenie. Aktor będzie również producentem obrazu i dlatego scenarzystę… wybierze sam.

Johnny Depp ogłosił właśnie konkurs na najlepszy scenariusz filmu o Salvadorze Dali, do którego stanąć może każdy. Producent wybierze ten, który mu się najbardziej spodoba. Nieważne, czy napisze go dyplomowany scenarzysta, czy jak miał powiedzieć aktor – gosposia.

dziennik.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anita_Nowakowska

Mój tata jest kilka lat starszy, a nigdy bym ich nie porównała ;)

Cóż, na pewno Deep jest w stanie stworzyć ciekawą kreację Dali, a ze względu na niego samego pewnie film cieszyć się będzie większą popularnością i sympatią niż inne o Salvadorze.

Anonimowy

Jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia

Gość ma 45 lat i nadal jest zaliczany do młodego pokolenia?

Proszę czekać…