Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nova w 5. fazie Kinowego Uniwersum Marvela? 0

Marvel Studios planuje następne etapy rozwoju Kinowego Uniwersum Marvela. I chociaż znamy już plany dotyczące czwartej fazy MCU, to nadal nie wiemy, co będzie dalej i w jaką stronę pójdzie Kevin Feige ze swoimi ludźmi. Jedną z możliwości jest wprowadzenie do uniwersum postaci znanej, jako Nova.

James Gunn nigdy nie przejawiał wielkiego zainteresowania postacią Novy i pokazania jej w serii "Strażnicy Galaktyki". Szef Marvel Studios Kevin Feige potwierdził, jednak plany dotyczące postaci, dlatego też powinniśmy spodziewać się w najbliższych latach oficjalnego zapowiedzenia filmu, w którym zobaczymy owego bohatera.

Prawdopodobnie debiutu Novy powinniśmy spodziewać się w podobnym momencie, co pojawienia się w uniwersum nowych X-Menów, Blade’a czy Fantastycznej Czwórki. Podobno Marvel Studios rozpoczął już wstępne przygotowania do projektu, jednak pod znakiem zapytania pozostaje kwestia tego czy będzie to kinowe widowisko czy może serial telewizyjny, który trafi do oferty platformy streamingowej Disney+. Wydaje się jednak, że idealnym miejscem dla pokazania kosmicznego świata Novy będzie kinowy ekran.

Fani Kinowego Uniwersum Marvela muszą wykazać się cierpliwością. Na ten moment jedynie "Czarna Pantera 2" otrzymała datę premiery, jeśli chodzi o projekty 5. fazy MCU – 6 maja 2022 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…