Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Dolina Krzemowa'' - zwiastun finałowego sezonu popularnego serialu 0

Stacja HBO pokazała światu zwiastun finałowego sezonu serialu komediowego Dolina Krzemowa. Fani nagradzanej produkcji powinni zobaczyć zapowiedź swojego ulubionego serialu. Trailer znajdziecie w dalszej części artykułu.

Dolina Krzemowa to serial komediowy HBO opowiadający o mieszkańcach kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii. Amerykańska Dolina Krzemowa to miejsce, w którym spełniają się marzenia pasjonatów nowych technologii. Każdego dnia przybywają tam kolejny specjaliści od IT. Programista Richard mieszka wraz z kumplami w hostelu pełnym hakerów i technomaniaków, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Właścicielem nietypowego hotelu jest Erlich, młody milioner, który pozwala im mieszkać u siebie za darmo, pod warunkiem udziału w zyskach z każdego wymyślonego przez nich projektu.

W serialu możemy oglądać Thomasa Middleditcha, Zacha Woodsa, Kumaila Nanjianiego, Martina Starra, Josha Brenera, Amandę Crew, Matta Rossa, Suzanne Cryer i Jimmy'ego O. Yang. Do czwarte serii na ekranie pojawiał się także T.J. Miller.

Serial na przestrzeni lat uchodził za jedną z najciekawszych i najlepszych produkcji komediowych w telewizji. Produkcja zdobyła dwie nominacje do Złotego Globu w kategorii najlepszy serial komediowy lub musicalowy, a także kilkanaście nominacji do nagród Emmy.

Premiera szóstego i zarazem finałowego sezonu będzie miała miejsce 27 października.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…