Kryminalni znikną z anteny TVN 0

Ostatnie
odcinki wydawało się niezniszczalnej produkcji stacja pokaże w maju.

Telewizja TVN zdecydowała się zakończyć emisję jednego z najdłużej nadawanych na jej antenie seriali – Kryminalnych.

Kryminalni / Fot. TVNKryminalni / Fot. TVN

- Uznaliśmy, że lepiej zakończyć serial w tym momencie, gdy jest on wciąż bardzo popularny, a jego formuła nie uległa jakiemuś zużyciu. Dzięki temu widzowie nie stracą sentymentu, ogromnej estymy, którą darzą Kryminalnych – tłumaczy nam Karol Smoląg, rzecznik prasowy TVN. Dodaje, że stacja ma bardzo wymagającą widownię, która oczekuje od niej coraz to nowych propozycji.

Serial Kryminalni telewizja TVN pokazuje od września 2004 roku. Łącznie na antenie wyemitowano siedem liczących zwykle po 13 odcinków sezonów, w tej chwili pokazywany jest ósmy. W rolach głównych w Kryminalnych występują: Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny i Magdalena Schejbal, a producentem serii jest spółka MTL Maxfilm.

Według danych AGB Nielsen Media Research trzy pierwsze odcinki pokazywanego od 1 marca br. ósmego sezonu serialu obejrzało w TVN średnio 2,89 mln widzów, co dało stacji 19,27 proc. udziału w rynku. Emitowane rok wcześniej epizody przyciągały jednak więcej oglądających – 3,27 mln osób przy udziale na poziomie 19,78 proc.

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MegaTM

Nareeescie….

HeRr

"oh nie, co za straszna szkoda, będziemy tęsknić tak jak za Magdą M i całą resztą tvnowskiego szitu"

MacT

Z jednej strony szkoda bo "Kryminalni" to jeden z najlepszych polskich serialów kryminalnych. Ale jak napisano powyżej lepiej zakończyć emisję gdy zarówno widzowie jak i twórcy nie odczuwają zmęczenia. Z solidnych polskich produkcji kryminalnych zostaje więc "Glina" i "PitBull" i byc może w przyszłości "Trzeci Oficer"

Proszę czekać…