Zobacz jak prezentuje się w walce "Mulan". Nowe fragmenty filmu 0

Disney udostępnił nowy spot promujący ich najnowszą produkcję zatytułowaną Mulan. Na klipie możemy zobaczyć jak główna bohaterka radzi sobie w walce. Zapowiada się całkiem interesujące kino.

Będąc nieodrodną córką wielkiego wojownika, Hua Mulan jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy cesarz nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan zajmuje miejsce swojego chorego ojca. Jako Hua Jun staje się jednym z największych chińskich wojowników.

Za powstanie filmu odpowiada Niki Caro (Azyl). W głównych rolach występują m.in. Jason Scott Lee, Yoson An, Utkarsh Ambudkar, Ron Yuan, Tzi Ma, Rosalind Chao, Cheng Pei-Pei, Nelson Lee, Chum Ehelepola, Donnie Yen, Jet Li i Gong Li.

Przypomnijmy, że Walt Disney zdecydował się pójść w innym kierunku i zrezygnował z kilku kluczowych elementów, które mogliśmy obejrzeć w animacji. Zamiast piosenek śpiewanych przez bohaterów w filmie usłyszymy tylko i wyłącznie muzykę instrumentalną, nie zobaczymy również zabawnego smoka Mushu.

Polska premiera produkcji zapowiedziana jest na 27 marca 2020 roku.

Źrodło: thehollywoodnews.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…