To pewne. Następny Bond pozostanie mężczyzną 0

Już w kwietniu do kin trafi kolejna odsłona przygód agenta 007 zatytułowana Nie czas umierać. Od dłuższego czasu każdy wie, że będzie to ostatni występ w tej roli Daniela Craiga. Ciągle jednak nie ujawniono kto wcieli się w kolejnego Jamesa Bonda. Z wielu stron padały tezy, że tym razem powinna to być kobieta, lecz producentka Barbara Broccoli przekazała jasną odpowiedź w tej sprawie.

Broccoli w wywiadzie dla Variety została zapytana o przyszłość serii, a szczególnie o głównego bohatera.

Może to być osoba o dowolnym kolorze skóry, ale na pewno będzie to mężczyzna. Wierze w to, że powinniśmy tworzyć nowe postacie dla kobiet, szczególnie te o mocnym charakterze. Jednak nie interesuje mnie wcielanie się kobiet w typowo męskie postacie. Wydaje mi się, że kobiety są zdecydowanie bardziej interesujące.

Przypomnijmy, że najnowsza odsłona Bonda będzie już 25 filmem opowiadającym o jego przygodach. Za jego reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga.

Nie zdradzona niestety kiedy ujawniony zostanie nowy aktor, który zagra 007. Na takie informacje przyjdzie nam jeszcze zapewne trochę poczekać, jednak z uwagi na to jak zróżnicowana etnicznie są Wyspy, są szanse, że będzie to czarnoskóry aktor.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Animek84

Jaka łaska…

Robert_DeNiro

Nie dość, że mężczyzna to jeszcze w dodatku uwodzi kobiety! Toż to istny skandal…

@Robert_DeNiro Wulgarne i ociekające testosteronem szowinistyczne upodmiotowienie kobiet w filmach o Bondzie jest faktycznie skandalem!!! Ciekawostką jest natomiast to, że nigdy nikt nie miał pretensji do rzeszy kobiet walących drzwiami i oknami na castingi o kolejnych przygodach Bonda i proszących, aby móc stać się jego "ofiarą" :-D

Proszę czekać…