Nowy serial od twórców Stranger Things 0

To nie jest OK, będzie nowym serialem tworzonym przez Netflixa. W projekt zaangażowali się twórcy znani z takich hitowych produkcji jak Stranger Things i The End of the F***ing World. Mamy pierwsze zdjęcia i datę premiery.

Bohaterką serii jest nastolatka, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i tajemnicze supermoce, które skrywa wewnątrz siebie. Produkcja powstaje na na podstawie komiksu Charlesa Forsmana, którego inne dzieło zatytułowane The End of the F***ing World, również możemy oglądać na Netflixie w postaci serialowej adaptacji. Jeżeli będziemy mogli spodziewać się podobnej konwencji, zapowiada się bardzo interesujące kino.

W obsadzie znajdują się Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Aidan Wojtak-Hissong, Kathleen Rose Perkins, Sofia Bryant oraz Richard Ellis. Serial składa się z siedmiu epizodów, premiera już 26 lutego.

Poniżej kilka zdjęć z nadchodzących odcinków:

To nie jest OK
To nie jest OK
To nie jest OK
To nie jest OK
To nie jest OK

Wśród twórców są m.in. Jonathan Entwistle producent wykonawczy The End of the F***ing World, czy Rand Geiger, Dan Cohen, Shawn Levy prosto z serialu Stranger Things.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ZSGifMan

Już gołym okiem widać, że będą jechali "na klimacie" lat 80-tych, bo nie trzeba chyba nikomu mówić jak to bardzo ostatnimi czasy chwyciło.
Mnie jednak osobiście mocno niepokoi zdanie: "Bohaterką serii jest nastolatka, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i tajemnicze supermoce…" a szczególnie ten fragment z samego końca o odkrywaniu własnej seksualności przez ową nastolatkę, bo to również dobrze wszyscy wiemy czym się kończy w tych nowoczesnych czasach.      
Oby tylko nic nie zepsuli.           

Adamus0101 ZSGifMan

@ZSGifMan Patrząc na jej ubiór czy fryzurę już teraz można wywnioskować, że ta cała "seksualność" będzie napędzać serial.

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 Dokładnie tak można sądzić, nie wiadomo tylko jednak, w którą stronę ona podąży? Zapewne w lewą, tę jedyną poprawną i właściwą ;) BTW to ona wygląda zupełnie jak chłopak, albo mówiąc inaczej chłopczyca, ale to bardzo niepoprawne stwierdzenia naszymi nowoczesnymi czasy, więc jak nic padną takie w serialu i będą ostro stygmatyzowane.      

Proszę czekać…