Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powtórzcie jego imię pięć razy a zginiecie - Candyman w pierwszym zwiastunie! 1

W tym roku Jordan Peele zaprezentuje nam nową wersję kultowego filmu grozy. To właśnie on jest producentem oraz autorem scenariusza do horroru Candyman. Dzisiaj mamy dla Was pierwszy oficjalny zwiastun!

Odkąd mieszkańcy pamiętają, dzielnica Cabrini Green w Chicago była terroryzowana opowieścią o nadprzyrodzonym zabójcy z hakiem przymocowanym do ręki, którego można łatwo wezwać poprzez powtórzenie pięciokrotnie jego imienia w lustrze. Dzisiaj dzielnica wygląda zdecydowanie inaczej i jest zamieszkiwana przez nieco inną społeczność.

Artysta Anthony McCoy wraz z dziewczyną będącą dyrektorką galerii przenoszą się do luksusowego apartamentu w Cabrini Green, gdzie zaczyna odkrywać krwawą tajemnicę mordercy o imieniu Candyman.

W obsadzie aktorskiej są Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Nathan Stewart-Jarrett oraz Colman Sunday.

Film wejdzie do amerykańskich kin 12 czerwca.

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Adamus0101

Candyman, Candyman, Candyman, Candyman, Can… … …może lepiej jednak nie ;)

@Adamus0101 Tak to się nie liczy, przed lustrem trzeba. Ja odpuszczam…

JustynaMacugowska

Zwiastun ciekawy. Jak na razie zachęcił mnie do obejrzenia tego filmu.

Elizabeth_Linton

Dobrze się ogląda i słucha muzyki w tym zwiastunie. Do kina się nie wybieram, ale w domu chętnie obejrzę, jak poprzednie części.

@Elizabeth_Linton Jakoś tam mało CandyMan w Candymanie. Głownie to wygląda na tym trailerze jakby zabijał niewidzialny człowiek. Muza faktycznie świetna i klimatyczna.

@Animek84 Może specjalnie go na razie nie chcą za dużo pokazywać.

@Elizabeth_Linton Może, ale wiem jak się skończy dobry murzyn zostanie opanowany przez ducha CandyMana i okaże się że jest jego pra, pra, pra wnukiem lub coś w ten deseń. I tylko jeden biały koleś na cały trailer, widać ze nowy CandyMan za swoje niewolnictwo i zabójstwo będzie teraz mordował: czarnych braci i siostry, nastolatki, oraz jedną starszą panią i jedną młodą panią. Będzie dobre kino :d

@Animek84 Albo dobry murzyn będzie wcieleniem Candymana.

Proszę czekać…