Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rick i Morty skąpani we krwi - zobaczcie krótkometrażówkę "Samurai & Shogun" 1

Stacja telewizyjna Adult Swim zrobiła wielką niespodziankę dla wszystkich fanów serialu animowanego Rick i Morty. W oczekiwaniu na nowe odcinki genialnej produkcji dostaliśmy krótkometrażowy film zatytułowany "Samurai & Shogun (Rick and Morty)". Po seansie powinniście być naprawdę ukontentowani, aczkolwiek uważajcie – jest naprawę krwawo!

Na oficjalnym kanale YouTube stacji telewizyjnej Adult Swim pojawił się krótkometrażowy filmik z Rickiem i Mortym w rolach głównych. Akcja epizodu przenosi nas do feudalnej Japonii, gdzie rządzili i dzielili samurajowie. Z poniższego materiału wideo dowiecie się, że Rick WTM-72 jest mistrzem w posługiwaniu się kataną.

"Samurai & Shogun (Rick and Morty)" to nie tylko doskonała zabawa dla wszystkich fanów serialu, ale również dla osób, które kochają kino samurajskie. Inspiracje klasykami widoczne aż nadto – ja sam dostrzegam w tym filmie przede wszystkim kultową produkcje Shogun zabójca z 1980 roku w reżyserii Roberta Houstona.

"Samurai & Shogun (Rick and Morty)" powstał dzięki współpracy stacji Adult Swin z japońskim studiem DEEN. W produkcji możemy usłyszeć głosy aktorów Youheia Tadano (jako Rick) oraz Keisuke Chiby (jako Shogun Morty).

Niestety na razie nie jest znana data premiery nowych odcinków serialu Rick i Morty.

Źrodło: Adult Swim

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…