Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"Olimp w ogniu" - trzecia kontynuacja serii na horyzoncie! 0

Olimp znowu zapłonie. A przynajmniej są na to realne szanse. Aktor Gerard Butler ogłosił, że wraz z twórcą Świata w ogniu planuje produkcję czwartej odsłony serii.

Olimp w ogniu oraz dwie jego kontynuacje: Londyn w ogniu i Świat w ogniu stanowią popularne odsłony współczesnego kina akcji. Seria nie zaliczyła dotąd wpadki w box office, co więcej, jej kolejne części zarabiały prawie trzykrotną sumę dolarów w stosunku do kosztów produkcji. Nic dziwnego, że twórcy nie chcą się żegnać z franczyzą. Na horyzoncie pojawiły się plany na kolejną odsłonę.

Informacje przekazał mediom Gerard Butler, który wciela się w głównego bohatera serii. Aktor zdradził w rozmowie z EW.com, że razem z reżyserem Ricem Romanem Waughem pracuje nad czwartą częścią Olimpu w ogniu. Fabuła filmy pozostaje nieznana. Pod znakiem zapytania stoi również kwestia, czy produkcja ujrzy kiedykolwiek światło dzienne. Aktor zarzeka się jednak, że doprowadzi projekt do końca.

Trzecia część serii, Świat w ogniu, przy budżecie 40 mln dolarów zarobił w kinach na całym świecie 147,5 mln dolarów.

Źrodło: ew.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…