Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gotowi na spotkanie z Królową? Netflix pokazał listę listopadowych premier 0

W listopadzie po dłuższej przerwie zajrzymy do Pałacu Buckingham, gdzie "zmiana podda tradycję próbie". Czyli legendarna Żelazna Damai Królowa Ludzkich Serc – Lady Diana w kontrze do panującej monarchini odcisną piętno nie tylko na losach rodziny królewskiej, ale i całego kraju. W najnowszym filmie Rona Howarda pod tytułem Elegia dla bidoków z Glenn Close i Amy Adams wyciągniemy lekcję z międzypokoleniowej opowieści o zmaganiach pewnej rodziny z Ohio.

Seriale tylko na Netflix

 • CARMEL: KTO ZABIŁ MARíĘ MARTĘ?
  Kobieta zostaje znaleziona martwa w wannie, obok której lśni kałuża krwi. Jej mąż twierdzi, że to był wypadek, ale sekcja zwłok wykazuje coś innego. Premiera już 5 listopada na Netflix!
 • DASH I LILY
  Cyniczny Dash i optymistyczna Lily wymieniają się wiadomościami poprzez notes, który ukrywają w różnych zakątkach Nowego Jorku. Ach ta miłosna magia świąt! Premiera już 10 listopada na Netflix!
 • THE CROWN – sezon 4
  Docieramy do lat 80. Królowa Elżbieta ściera się z premier Margaret Thatcher, a książę Karol zawiera burzliwe małżeństwo z lady Dianą Spencer. Premiera już 15 listopada na Netflix!
 • VIRGIN RIVER – sezon 2
  Zaręczyny, dzieci, miłosny zawód, morderstwo…. Virgin River to miasteczko, gdzie dramatów nie brakuje — a Mel Monroe aż za często się o tym przekonuje. Premiera już 27 listopada na Netflix!

Filmy tylko na Netflix

 • SPONGEBOB FILM: NA RATUNEK
  Gdy Gacuś zostaje porwany, SpongeBob i Patryk wyruszają w szaleńczą misję daleko poza Bikini Dolne, aby uratować swojego ślimaczego przyjaciela. Premiera już 5 listopada na Netflix!
 • ŻYCIE PRZED SOBĄ
  W nadmorskiej włoskiej miejscowości Żydówka w podeszłym wieku zaczyna się opiekować młodym muzułmaninem, by pomóc mu odnaleźć drogę do rodziny i wiary. Premiera już 13 listopada na Netflix!
 • PAN JANGLE I ŚWIĄTECZNA PODRÓŻ
  Wiele lat temu zdradził go jego własny praktykant. Dziś wynalazca odzyskuje nadzieję, gdy do drzwi jego domu puka pełna życia dziewczynka – jego wnuczka. Premiera już 13 listopada na Netflix!
 • ZAMIANA Z KSIĘZNICZKĄ 2
  Parę dni przed koronacją księżnej Margaret jej dublerka, Stacy, wpada na pomysł, jak naprawić jej życie miłosne. Ten plan może się jednak okazać totalną porażką. Premiera już 19 listopada na Netflix!
 • DOLLY PARTON: CUDOWNYCH ŚWIĄT
  Świąteczne śpiewy ustępują miejsca krzykowi rozpaczy, gdy nieczuła kobieta chce sprzedać ziemię w swoim miasteczku. Czy muzyka, magia i wspomnienia odmienią jej zdanie? Premiera już 22 listopada na Netflix!
 • ELEGIA DLA BIDOKÓW
  Student prawa z Yale musi nagle wrócić do rodzinnego miasteczka w Ohio, gdzie przychodzi mu się zmierzyć z trzema pokoleniami rodzinnej historii i własną przyszłością. Premiera już 24 listopada na Netflix!
 • KRONIKA ŚWIĄTECZNA 2
  Kate Pierce, teraz jako cyniczna nastolatka, ma znowu niespodziewane spotkanie ze Świętym Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik grozi, że pozbawi nas świąt… na zawsze. Premiera już 25 listopada na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…