Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Brian Tyree Henry zagra u boku Brada Pitta w "Bullet Train" 0

David Leitch kompletuje obsadę swojego kolejnego filmu akcji. Tym razem człowiek odpowiedzialny za filmy z cyklu "John Wick" nakręci widowisko zatytułowane "Bullet Train" z Bradem Pittem w roli głównej.

Za bazę scenariusza filmowego posłużyła powieść autorstwa Kotaro Isaki. Opowiada o kilku zabójcach, którzy podróżują tym samym pociągiem z Tokio do Morioki. W pewnym momencie odkrywają, że ich misje są ze sobą w jakiś sposób połączone. W jednej z głównych ról zobaczymy Brada Pitta, który wcieli się w zabójcę o imieniu Ladybug.

Do obsady aktorskiej filmu dołączył również Brian Tyree Henry, którego znają doskonale fani serialu Atlanta. Pojawi się również w kolejnym widowisku od Marvel Studios – Eternals. Niestety na razie nie wyjawiono w kogo wcieli się aktor. Oprócz niego i Brada Pitta zaangażowano przy tym projekcie również Joey King, Andrew Koji oraz Aarona Taylora-Johnsona.

Za produkcję odpowiadać będzie amerykańska firma 87North Productions, która jest prowadzona przez Davida Leitcha i Kelly McCormick. Funkcję producentów pełnić będą także Antoine Fuqua oraz Kat Samick.

Początek zdjęć będzie miał miejsce tej jesieni w Los Angeles. Będzie to tak zwany "projekt zamknięty", a więc twórcy i aktorzy będą mogli kręcić widowisko w studiu i nie będą musieli podróżować po świecie, co w czasach COVID-19 jest bardzo na rękę.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…