7 cudów Atoma Egoyana 0

Uznany reżyser napisze scenariusz i wyreżyseruje opowieści o miłosnym trójkącie

Atom Egoyan (nominowany do Oscara za Słodkie Jutro) napisze scenariusz i wyreżyseruje film Seven Wonders, opowieść o trójkącie miłosnym, który miesza ze sobą rzeczywistość z fantazją.

Atom EgoyanAtom Egoyan

Film opowiada o kobiecie imieniem Pandora, po tym, jak jej związek rozpadł się, poznaje na czacie reżyserkę reklam. Wkrótce zaczyna do niej czuć coś więcej. Podąża za nią, gdy kręci ona materiał o Siedmiu Cudach Świata i nawiązuje także bliższe relacje z jej chłopakiem.

Reżyser zapowiada, że wiele zdarzeń nie będzie działo się w rzeczywistości, lecz będzie tylko wytworem wyobraźni głównej bohaterki.

To intymna historia, która może być wykorzystywana jako płótno do czegoś większego – powiedział Egoyan. Siedem Cudów to ucieczka od naszego życia, miejsce, gdzie możemy uwierzyć w coś większego.

Twórca pragnie zatrzeć granicę pomiędzy rzeczywistości a fantazją, próbując dociec do prawdziwej natury ludzkiego doświadczenia w nowej erze, gdzie związki spokojnie powstają, trwają i kończą się tylko i wyłącznie w świecie Internetu.

Egoyan poruszył już ten temat w swoim poprzednim filmie Adoration, który niedawno był pokazywany w Cannes.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…