Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Liev Schreiber potwierdza powstanie filmu "Ray Donovan" 0

Ray Donovan powróci w nowym epizodzie! Tym razem fani zamiast otrzymać sezon popularnego serialu, będą musieli zadowolić się pełnometrażowym filmem.

fot. materiał prasowe

Film z Rayem Donovanem rozpocznie się bezpośrednio w momencie, w którym serial zakończył się finałem pod koniec sezonu 7. Liev Schreiber powróci oczywiście w roli tytułowej. Co ciekawe największa gwiazda produkcji będzie współtworzyć scenariusz z showrunnerem serialu Davidem Hollanderem, który będzie również reżyserem. Powrócą również Jon Voight i Kerris Dorsey, jako odpowiednio ojciec Raya, Mickey i córka Bridget.

Kiedy "Ray Donovan" zniknął z naszego ekranów po siedmiu wspaniałych sezonach, usłyszeliśmy od tak wielu jego lojalnych fanów, że nie są gotowi pożegnać się z Rayem i cudownie dysfunkcyjnym klanem Donovanów. Dlatego cieszymy się, że Liev i David tworzą ekscytujący nowy rozdział tej kultowej serii.

powiedział Gary Levine, współprezes do spraw Rozrywki w Showtime

Kiedy Ray Donovan został odwołany po siedmiu sezonach, fani byli bardzo rozczarowani, ponieważ produkcja zakończyła się w cliffhangerem. Zespół kreatywny, który tworzył serial był przekonany, że powstanie kolejny sezon.

Informację o powstanie filmu potwierdził także na Instagramie odtwórca głównej roli.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…