Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Hotel Transylwania i zwierzęta prawie domowe. 0

Podejrzewam, że każda osoba posiadająca zwierzaka domowego jest przekonana o jego unikatowości i niesamowitej mądrości, którą posiadł oczywiście dzięki swemu właścicielowi. Nieistotna jest liczba pcheł, siwych włosów, czy waga. Zwierzę, jak każde zwierzę potrzebuje naszej uwagi i chwili zabawy. Przed tego typu wyzwaniem został postawiony Drakula w najnowszej, krótkometrażowej odsłonie magicznego hotelu, który został zatytułowany Monster Pets: A Hotel Transylvania.

Za kamerą stanęli Derek Drymon i Jennifer Kluska, która również napisała scenariusz. W przeprowadzonym wywiadzie podzielili się swoją ekscytacją:

Jakby to wyglądało, gdyby w Hotelu znalazły się zwierzęta najróżniejszej maści? Cała ta ich urocza frustracja pozwoliłaby na osiągnięcie całkiem nowego punktu widzenia. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tą możliwością. Mamy również nadzieję, że publiczności spodoba się ta krótka odsłona Hotelu Transylwania i będą niecierpliwie wyczekiwać pojawienia się zwierząt w kolejnej, czwartej już części historii o tytule Hotel Transylvania: Transformania!

Premię zapowiedziano na 23 lipca 2021 roku, więc jeśli ktoś jeszcze nie oglądał żadnej z poprzednich części, to ma trochę czasu na nadrobienie zaległości.

Źrodło: Movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…