Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Leigh Janiak ma bardzo ambitne plany względem udanej trylogii ''Ulica strachu'' 0

Filmowa trylogia Netflixa za reżyserię, której odpowiada Leigh Janiak zakończyła się w ubiegły piątek. Zdobyła ona doskonałe recenzje i jest bardzo popularna wśród subskrybentów. Nic więc dziwnego, iż Janiak nie zamierza osiadać na laurach i już myśli, jak rozszerzyć ten świat.

film ''Ulica strachu - cześć 1: 1994''

W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, iż zostało jeszcze bardzo dużo ciekawych historii, które powinny ujrzeć światło dzienne. Ma wspaniałe plany na kolejne serie, które z chęcią stworzy jeśli tylko fani entuzjastycznie zareagują i poprą ten pomysł.

Jedną z ekscytujących rzeczy w Ulicy Strachu jest fakt, iż wszechświat serialu jest naprawdę duży. Mamy tutaj potencjał do stworzenia istnego uniwersum, w którym możemy przedstawić seryjnych morderców z różnych epok.

powiedziała Janiak

Trylogia Ulica strachu nakręcona została w przeciągu sześciu miesięcy, film jeden po drugim. Jest ona adaptacją bestsellerowej serii autorstwa R.L. Stine'a. Każdy z filmów rozgrywa się w innym okresie, ale łączy się w jedną całość.

Nie wiadomo kiedy Janiak mogłaby zabrać się za pracę nad kolejną produkcją, która pozwoliłaby powrócić nam do Shadyside. Obecnie będzie ona zajęta, bowiem podpisała umowę na realizację dwóch odcinków serialu HBO The Staircase. Nie znane jest także zdanie włodarzy amerykańskiej platformy. Nie wiadomo czy streamer chciałby dalej inwestować w tą serię.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…