Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Omar Sy podpisał wieloletnią umowę z Netflixem 0

Omar Sy, aktor który zapoczątkował swoją współpracę z platformą Netflix bardzo udanym serialem Lupin, teraz podpisał ze streamerem wieloletnią umowę na produkcję oryginalnych filmów.

na zdjęciu Omar Sy, film ''Nietykalni''

Ten francuskiego pochodzenia aktor będzie produkował za pośrednictwem swojej paryskiej firmy, która główną siedzibę ma w Los Angeles. Sy będzie nie tylko producentem wykonawczym potencjalnych projektów, ale ma także występować na ekranie.

Doświadczyłem już współpracy z Netflixem i jego pasją do dostarczania wyjątkowych i różnorodnych historii do domów na całym świecie. Bardzo się cieszę, że mam możliwość przedłużenia tej relacji i nie mogę doczekać się kolejnego etapu naszej wspólnej podróży.

powiedział Omar Sy w swoim oświadczeniu

Obecnie Omar Sy pracuje nad pełnometrażowym filmem dla platformy. Produkcja nosi tytuł Tour de Force. Jej premiera w przyszłym roku. W 2022 roku aktora zobaczymy także w oczekiwanym filmie od Universal Pictures – Jurassic World: Dominion.

Największą popularność przed Lupinem przyniósł aktorowi film Nietykalni z 2011 roku za rolę, w którym otrzymał Cezara, jako pierwszy czarnoskóry aktor.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…