Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Powstanie film o życiu Ozzy i Sharon Osbourne 0

Polygram Entertainement pracuje nad filmem fabularnym, który przybliży nam historię życia słynnej pary Osbourne. Dwójka ta była już bohaterami innego programu – Rodzina Osbourne’ów, który to pokazywał życie heavy metalowego muzyka i jego rodziny.

na zdjęciu Ozzy Osbourne i James Callis, serial ''CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas''

Projekt nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Będzie on badał trwającą przez dziesięciolecia burzliwą relację pomiędzy małżonkami Ozzy i Sharon, którzy musieli sobie poradzić z nagłym wzrostem popularności, jaką osiągnęli dzięki reality show produkowanym przez MTV.

Scenariusz do filmu napisze nominowany do Oscara Lee Hall, a Sharon oraz jej dzieci – Jack i Aimée zajmą się produkcją za pośrednictwem własnej wytwórni Osbourne Media. Michele Anthony i David Blackman będą również produkować w imieniu Polygram Entertainment, a Andrea Giannetti będzie nadzorować projekt dla Sony.

Bardzo dużą rolę w filmie odgrywać będzie muzyka. W produkcji pojawią się utwory zarówno z czasów, gdy Ozzy był członkiem kultowego zespołu Black Sabbath, jak i z jego późniejszej solowej kariery.

Nasz związek czasami był dziki, szalony i niebezpieczny, ale nasza nieśmiertelna miłość zawsze trzymała nas razem. Cieszymy się, że razem z Sony Pictures i Polygram możemy przenieść naszą historię na ekran.

powiedziała Sharon Osbourne w swoim oświadczeniu

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…