Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

The CW pracuje nad prequelem serialu ''Walker'' - produkcja nosi tytuł ''Walker: Independence'' 0

Jak donoszą zagraniczne media stacja The CW pracuje już nad prequelem serialu Walker, który zadebiutował na początku tego roku i już doczekał się emisji dwóch sezonów. Produkcja nosić ma tytuł Walker: Independence, a jej akcja przeniesie nas pod koniec XIX wieku.

fragment plakatu promującego serial ''Walker''

Projekt pochodzi od Anny Fricke, kobiety odpowiedzialnej za serial Walker. Wraz z nią w prequel zaangażowany jest także Seamus Fahey i Jared Padalecki, odtwórca tytułowej roli w oryginalnej produkcji.

Akcja prequela rozgrywać ma się pod koniec XIX wieku. Główną bohaterką będzie kobieta Abby Walker, zamożna mieszkanka Bostonu, której mąż zostaje zamordowany na jej oczach podczas podróży na Zachód. Abby jest żądna zemsty. W tym celu łączy swoje siły z sympatycznym łotrem Hoytem Rawlinsem nie posiadającego celu w swoim życiu. Oboje docierają do tytułowego Independence w Teksasie, zamieszkanego przez eklektycznych mieszkańców uciekajacych przed własną, burzliwą przeszłością i goniących za marzeniami. Abby wraz z Hoytem stają się prowodyrami zmian w mieście, w którym nic nie jest tym czym na pierwszy rzut oka się wydaje.

Drugi sezon serialu Walker wprowadził rywalizację pomiędzy Walkerami a Davidsonami. Prequel opowie historię pochodzenia obu rodzin i początek ich waśni.

W prequelu zobaczymy jak Walkerowie stali się Walkerami, a Davidsonowie Davidsonami. Cofamy się do XIX wieku, aby spotkać pierwszą Walker, która pojawi się w Teksasie. Poznamy jej podróż i wyznaczanie własnej ścieżki.

powiedział Padalecki

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…