Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dwayne Johnson zapowiada zwiastun filmu "Black Adam" 0

Dwayne Johnson podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciem zza kulis widowiska Black Adam. Dodatkowo wyjawił, że wielkimi krokami zbliża się premiera oficjalnego zwiastuna promującego superprodukcję DC.

Zwiastun filmu Black Adam zadebiutuje w sieci już 8 czerwca. Co ciekawe będzie to ten sam dzień, w którym Marvel Studios będzie miał premierę ze swoim kolejnym serialem – Ms. Marvel.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich miesięcy Warner Bros. Pictures opublikowało małe fragmenty promujące film Black Adam. Niestety były to zaledwie urywki, które nie zdradzały zbyt wiele. Liczymy na to, że zapowiedź, która będzie miała premierę w czerwcu uchyli rąbka tajemnicy zdecydowanie szerzej. Na ten moment nie mamy pojęcia, czego można się spodziewać po tonie filmu, a nawet fabule, poza kilkoma niejasnymi plotkami na temat kierunku, w którym tytułowy antybohater jest naprowadzany.

W obsadzie aktorskiej oprócz Dwayne’a Johnsona są także Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell, Pierce Brosnan i Marwan Kenzari. Reżyserem wyczekiwanej adaptacji jest Jaume Collet-Serra.

Black Adam trafi do kin 21 października 2022 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…