Śnieżyca w końcu ma datę premiery 0

Film Whiteout zadebiutuje w kinach 24 kwietnia 2009 roku

Poprzednio Whiteout miał zadebiutować w kinach 19 września. 24 kwietnia to ostatni weekend przed rozpoczynającym się sezonem wraz z premierą X-Men Origins: Wolverine.

Kate Beckinsale w filmie Van Helsing 2004Kate Beckinsale w filmie Van Helsing 2004

Film, w reżyserii Dominica Sena (Kod dostępu, 60 sekund) to kryminalny thriller oparty na graficznej powieści Grega Rucka.

Po dwóch latach w amerykańskiej stacji badawczej na biegunie południowym (Antarktyka) Marshal Carrie Stetko (Kate Beckinsale) nie może się doczekać, jak wszyscy, powrotu do domu. Po złożeniu rezygnacji, odlicza sekundy do ostatniego samolotu. Jednak trzy dni przed odlotem, w lodach Antarktyki, zostaje znalezione ciało i Carrie nagle zostaje zaangażowana w śledztwo w sprawie morderstwa. Podczas gdy śmierć zbiera coraz większe żniwo, pogłębia się tajemnica okryta śmiertelnymi śnieżycami. Morderca nie cofnie się przed niczym, by chronić sekretu zakopanego ponad 60 lat temu. Carrie w atmosferze wyjazdu, musi rozwiązać zagadkę tej zbrodni, zanim Antarktykę pokryją sześciomiesięczne ciemności. Bohaterka zostaje sama z mordercą, na lądzie, na który nic nie przybywa i z którego nikt się nie wydostanie.

W filmie oprócz Kate Beckinsale wystąpią Gabriel Macht, Tom Skerritt, Columbus Short oraz Alex O'Loughlin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…