Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Colin Trevorrow o potencjalnych kontynuacjach ''Jurassic World'' 0

Przyszłość kasowej franczyzy o dinozaurach zapoczątkowanej filmem Park Jurajski w dalszym ciągu jest możliwa. Tak twierdzi Colin Trevorrow, reżyser widowiska Jurassic World: Dominion.

''Jurassic World: Dominion''

Przed premierą Jurassic World: Dominion, trzeciego filmu wieńczącego nową trylogię, mówiono iż dzieło to zakończy rozpoczętą w latach 90. ubiegłego wieku serię. Tak może się jednak nie stać. W trakcie jednego z ostatnio udzielonych wywiadów Colin Trevorrow przyznał, iż ma wielką nadzieję, iż znajdzie się odpowiedni temat na nakręcenie kolejnego filmu.

Reżyser przyznał, iż po Dominion rozmawiał z przedstawicielami studia Universal Pictures o przyszłości franczyzy. Wynikło z niej, iż nie kontynuacje, a raczej spin-offy są możliwe.

Film ten pokazał nam wiele nowych postaci, które prawdopodobnie zainteresują nowe pokolenie. To między innymi Kayla Watts, Ramsay Cole czy Soyona Santos

powiedział Trevorrow.

Jurassic World: Dominion zakończył erę Parku Jurajskiego. Jednak z pewnością pomysłowi scenarzyści są w stanie jeszcze wiele wyciągnąć z tej franczyzy.

Co o tym sądzicie? Chcielibyście poznać bliżej losy którejś z wymienionych postaci?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…