Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Cocaine Bear'' - zwiastun filmu o niedźwiedziu, który przedawkował kokainę 1

Universal prezentuje pierwszy zwiastun filmu Cocaine Bear. Produkcja zapowiada się na parodię grozy z naćpanym kokainą niedźwiedziem w roli głównej.

fragment plakatu promującego film ''Cocaine Bear''

Cocaine Bear to nowe dzieło Elizabeth Banks, która stanęła wcześniej za kamerą Aniołków Charliego i Pitch Perfect 2.

Fabuła filmu inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami jakie miały miejsce w 1985 roku w stanie Kentucky. Doszło wtedy do śmierci wielkiego niedźwiedzia, który przedawkował kokainę. Ta znalazła się w lesie za sprawą pewnego przemytnika narkotyków, który zrzucił z samolotu torbę z 30 kilogramami narkotyku. Zwierzę najpierw wpadło w narkotykowy szał, a potem zdechło z powodu zażycia zbyt dużej ilości tego narkotyku.

Jak widzimy na opublikowanym zwiastunie niedźwiedź dość mocno się znarkotyzował co dało mu niezłego kopa i wpędziło w morderczy szał.

W obsadzie filmu jest Ray Liotta, dla którego to ostatni występ przed śmiercią. Poza nim na ekranie ujrzymy także Keri RussellAlden EhrenreichO'Shea JacksonJesse Tyler FergusonMargo Martindale oraz Kristofer Hivju. Scenariusz na podstawie prawdziwych wydarzeń napisali Jimmy WardenPhil Lord i Chris Miller.

Premiera Cocaine Bear wyznaczona jest na 24 lutego 2023 roku. W naszym kraju film ten do kin wejdzie 10 marca. Zainteresowani?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

w końcu tytuł na poziomie, rozpocznie zapewne sagę o dzikich zwierzętach, w kolejnym roku będą wesołe wiewiórki handlujące lewymi paszportami, potem bobry zabójcy bo ich klient wycyganił na handlu bronią i zakończenie będzie dla łosi którzy tworząc podziemną organizację przestępczą zajmują się dosypywaniem laktozy do mleka bez laktozy – podtytuł: zemsta nordyckich wegan

Proszę czekać…