Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Tulsa King'' otrzymuje odnowienie na 2. sezon 0

Włodarze Paramount+ podjęli ważną decyzję. Zdecydowali oni dać zielone światło na realizację drugiego sezonu serialu Tulsa King, pomimo iż produkcja ta jest obecnie w trakcie emisji i nie doczekała się jeszcze finału pierwszego sezonu.

fragment plakatu promującego serial ''Tulsa King''

Jak twierdzą twórcy serialu według raportów oglądalności Tulsa King zdobył pierwsze miejsce wśród tegorocznych seriali nie tylko mających premierę na Paramount+.

'’Tulsa King'’ zdobył pierwsze miejsce wśród nowych seriali tego roku. Wyprzedził nawet serial '’Gra o tron: Ród smoka'’. Pobił rekordy. Zadebiutował z wynikiem 3,7 miliona widzów. To spowodowało, że natychmiast rozpoczęliśmy rozmowy na temat drugiego sezonu.

powiedział prezes i dyrektor generalny Paramount Media Networks i MTV Entertainment Studios, Chris McCarthy.

Tuż po wyjściu z więzienia po 25 latach, nowojorski wysoko postawiony członek mafii Dwight „Generał” Manfredi, w tej roli niezawodny Sylvester Stallone, zostaje bezceremonialnie wygnany przez swojego szefa. W obliczu tej sytuacji postanawia założyć sklep w Tulsie, w stanie Oklahoma. Zdając sobie sprawę, że jego mafijna rodzina może nie mieć na uwadze jego najlepszych interesów, Dwight powoli buduje „załogę” z grupy nieprawdopodobnych postaci, które pomogą mu stworzyć nowe przestępcze imperium w miejscu, które dla niego może być równie dobrze inną planetą.

Serial pochodzi od Taylora Sheridana, twórcy hitowej ranczerskiej produkcji Yellowstone, która doczekała się już pięciu sezonów. Showrunnerem zaś i scenarzystą serii został Terence Winter.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…