Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Znamy datę premiery zwiastuna ''The Boogeyman'' - to już w ten weekend! 0

Adaptacja jednego z opowiadań mistrza grozy Stephena Kinga, która początkowo miała trafić jedynie na platformę Hulu, będzie miała jednak swoją kinową premierę. Mowa oczywiście o filmie The Boogeyman. Projekt ten już w ten weekend doczeka się premiery swojego pierwszego zwiastuna.

fragment plakatu promującego film ''The Boogeyman''

Informację o premierze zwiastuna na Twitterze podał sam Stephen King. Wynika z niej, że pierwsza obejrzy go publiczność meczu z Mistrzostw NFC, które odbędą się w tą niedzielę. Zapewne chwilę później wideo trafi do sieci.

The Boogeyman jest oparty na opowiadaniu opublikowanym po raz pierwszy w 1973 roku. Potem historia ta znalazła swoje miejsce w zbiorze '’Nocna zmiana'’ wydanym w 1978 roku. Nastolatka i jej młodszy brat, wciąż wstrząśnięci tragiczną śmiercią matki, są nękani sadystyczną obecnością w swoim domu i walczą o zwrócenie uwagi pogrążonego w żałobie ojca, zanim będzie za późno.

W filmie wystąpią Chris MessinaSophie Thatcher, Vivien Lyra BlairDavid DastmalchianMarin Ireland i Madison Hu. Za reżyserię odpowiada Rob Savage.

Kinowa premiera filmu The Boogeyman wyznaczona została na 2 czerwca 2023 roku. Na platformę Hulu trafi on w późniejszym terminie. Na zmianę miejsca premiery wpływ miały niezwykle dobre opinie po pokazach testowych.

A oto pierwszy plakat promujący horror:

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…