Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Krwawy i pełen akcji finalny zwiastun ''Renfielda'' 1

Studio Universal Pictures opublikowało finalny zwiastun komediowego horroru Renfield. Produkcja ta jest dość mocno promowana, jednak w ujawnionym materiale wytrawny widz znajdzie kilka nowych scen, nie zawartych w dotychczasowych zapowiedziach i spotach.

Książę Ciemności, wampir Dracula jest najbardziej narcystycznym szefem w historii. U jego boku przez wieki służył mu Renfield, który wykonywał wszystkie polecenia, bez względu na to, jak bardzo były poniżające. Ten jednak podejmuje decyzję, że nie chce już być cieniem swojego Pana i w tym celu pragnie poznać inne życie, ale kompletnie nie wie, jak się za to zabrać. Musi wymyślić jak pozbyć się byłego władcy, bowiem inaczej nie ma szans na rozpoczęcie czegoś całkowicie od nowa.

Za kamerą stoi reżyser Wojny o jutro – Chris McKay. Scenariusz przygotował zaś Ryan Ridley pracujący przy serialu Rick i Morty. Zdjęcia kręcone były w Nowym Orleanie. W słynnego hrabiego Draculę wciela się Nicolas Cage, który po kilku niezbyt dobrych filmach powrócił do łask. Zaś tytułowego poplecznika Draculi gra Nicholas Hoult. Obsadę uzupełniają AwkwafinaShohreh AghdashlooBen SchwartzAdrian Martinez i Bess Rous.

Premiera filmu Renfield już 14 kwietnia.

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czudi

Przyjemny i obiecujący

Proszę czekać…