Reżyser "Johna Wicka" chce, by na Oscarach wręczano nagrodę w kategorii najlepszy kaskader 0

Chad Stahelski, reżyser filmów z serii John Wick, walczył o to by dodano kategorię Najlepszy kaskader, podczas rozdania Oscarów.

kadr z planu filmu "John Wick"

Stahelski zaczynał jako kaskader Brandona Lee w Kruku, zanim został dublerem Keanu Reevesa w Matrixie. Następnie przejął rolę reżysera John Wick, która stała się jedną z najbardziej udanych serii filmów akcji wszechczasów. Wraz z niedawną mnogością niesamowitych wyczynów kaskaderskich w filmach, takich jak John Wick, Mission: Impossible i Tyler Rake, wielu ma nadzieję, że Akademia zapewni kategorię dla najlepszych kaskaderów podczas rozdania Oscarów. Na to samo liczył Stahelski.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy spotykaliśmy się z członkami Akademii i faktycznie prowadziliśmy te rozmowy, i szczerze mówiąc, było to po prostu niesamowicie pozytywne, niesamowicie pouczające. Myślę, że po raz pierwszy zrobiliśmy prawdziwy krok naprzód, aby to się stało. Myślę, że jest to coś, co może się wydarzyć, wiesz, zaraz po kolejnych Oscarach, najpóźniej za trzy, cztery lata.

wyjawił Chad Stahelski

Dodajmy także, że John Wick 5 jest obecnie w fazie rozwoju, ale z powodu trwającego strajku na razie wszystko stoi w miejscu.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…