Box Office USA: "Monkey Man" i "Omen: Początek" nie powstrzymały "Godzili i Konga" 0

Godzilla i Kong: Nowe imperium spadło o 63% w drugi weekend, ale nadal powstrzymywało nowicjuszy Monkey Man i Omen: Początek, i utrzymało prymat w USA.

fragment plakatu filmu "Godzila i Kong"

Film o gigantach zarobił 30 milionów dolarów, zwiększając swoją sumę do 133 milionów dolarów, podczas gdy Monkey Man z oceną R wywalczył sobie drogę do około 10,5 miliona dolarów, a Omen: Początek osiągnął słabe 8 milionów dolarów.

Pogromcy duchów. Imperium lodu zajmuje trzecie miejsce z 9 milionami dolarów i łączną sumą 88,8 miliona dolarów po trzecim weekendzie, co oznacza stratę 13% do Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Należy pamiętać, że poprzednik został wzmocniony wyświetlaniem podczas weekendem Święta Dziękczynienia.

Na całym świecie Godzilla i Kong: Nowe imperium zarobił ponad 361 mln dolarów, Kung Fu Panda 4 przekroczyła 400 mln dolarów, a Diuna: Część druga druga zbliżyła się do 700 mln dolarów.

W tym tygodniu ukaże się Civil War Alexa Garlanda, którego otwarcie szacowane jest w granicach od 18 do 24 milionów dolarów, co oznacza kolejne wielkie zwycięstwo A24.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Chemas

Wielkie wytwórnie, które mają ful kasy na robienie widowiska wyłącznie wizualnego, ale nie za dużo mającego wspólnego z treścią skutecznie nabierają widzów i zgarniają gruby szmal. Takie życie, ale nie ze mną te numery.

Bercik022 Chemas

@Chemas w tytule masz Godzilla x Kong, w trailera wielkie tytany napierdzielaja się z innymi. Gdzie tutaj mowa o nabieraniu? Twórcy dokładnie dostarczyli taki film o jakim od dawna mówili. O jakiej treści ty piszesz? Liczyłeś, że dostaniesz drugi "Wybór Zofii"?

Chemas Bercik022

@Bercik022 tak właśnie liczyłem

Proszę czekać…