Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Steven Spielberg pracuje nad filmem o UFO 1

Wielokrotnie nagradzany hollywoodzki reżyser Steven Spielberg pracuje nad swoim kolejnym dziełem. Tym razem filmowiec chce nakręcić film o UFO, a jego fabuła oprze się na jego własnym, oryginalnym pomyśle.

''E.T.''

Spielberg przy projekcie nawiązać ma współpracę z cenionym scenarzystą Davidem Koeppem. To obecnie wszystkie wiadome nam informacje o tym projekcie.

Temu legendarnemu reżyserowi nie jest obcy świat filmów science fiction. Ma on już na swoim koncie podobne projekty, a są to m.in. E.T. oraz Wojna światów.

Film o UFO nie jest jedynym projektem nad jakim Spielberg pracuje. Przed nim rozpocznie on prace z Martinem Scorsese nad telewizyjnym projektem opartym na filmach Przylądek strachu z 1991 i 1962 roku. Ostatnim filmem fabularnym Spielberga byli Fabelmanowie z 2022 roku. To projekt napisany i wyreżyserowany przez Spielberga, który przedstawia fabularyzowaną wersję jego młodości i pierwszych lat pracy jako filmowca.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Chemas

Z UFO, to jeśli chodzi o Spielberga, najbardziej kojarzy mi się jego rewelacyjne dzieło "Bliskie spotkania trzeciego stopnia". Oby było w takim właśnie niezapomnianym klimacie.

BBi

Uwielbiam filmy Stevena Spielberga! Dorastałem z "Szczękami" (1975), "Duchem" (1982) czy "Parkiem Jurajskim" (1993). I one do dziś robią na mnie ogromne wrażenie. Jego styl jest niepowtarzalny, a historie wciągające i pełne emocji. Z niecierpliwością czekam na ten nowy film i jestem pewien, że będzie to kolejny hit! Chociaż czy w 2024 uda mu się powtórzyć to co dawniej oto pytanie?

Proszę czekać…