"Wiedźmin" zakończy się na 5. sezonie 0

Piąty sezon Wiedźmina będzie ostatnią odsłoną hitowej serii Netflixa.

fragmen plakatu serialu "Wiedźmin"

Netflix ogłosił w mediach społecznościowych informację, że 5. sezon Wiedźmina będzie finałem serialu. Streamer potwierdził również, że sezon 4 jest obecnie w fazie produkcji.

To oficjalne, czwarty sezon Wiedźmina jest w fazie produkcji. Ale to nie wszystko, planujemy już sezon 5, który będzie ostatnim sezonem i doprowadzi ten epicki serial do odpowiedniego zakończenia. Do zobaczenia.

Serial był wcześniej prowadzony przez Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, a sezon 3 był ostatnim Cavilla w roli tytułowego łowcy, ponieważ od sezonu 4 zastąpił go Liam Hemsworth. W serialu występują także Freya Allan jako księżniczka Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerberg i Joey Batey jako Jaskier.

Danny Woodburn, Sharlto Copley i James Purefoy dołączyli do obsady czwartego sezonu Wiedźmina. Woodburn wcieli się w krasnoluda Zoltana, a Copley wcieli się w łowcę nagród Leo Bonharta. Wreszcie Purefoy wcieli się w rolę nadwornego doradcy i szpiega Skellena.

Serial Wiedźmin, oparty na opowiadaniach i powieściach Andrzeja Sapkowskiego, został stworzony i wyprodukowany przez Lauren Schmidt Hissrich, która jest także showrunnerką. Producentami wykonawczymi są Sean Daniel i Jason Brown z Sean Daniel Company oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Image.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Zigor

Dla mnie zakończył się na 2 sezonie.

Proszę czekać…