Zwiastun "Trap" zapowiada nowy projekt M. Nighta Shyamalana 2

Warner Bros. Pictures opublikowało pierwszy zwiastun filmu Trap, najnowszego thrillera M. Nighta Shyamalana.

fragmen plakatu filmu "Trap"

Udostępniony przez Warner Bros. Pictures pierwszy zwiastun filmu Trap zapowiada nowy, thriller z Joshem Hartnettem w roli głównej. Fabuła koncentruje się wokół ojca (Hartnett) zabierającego córkę na koncert muzyki pop; Jednak kiedy odchodzi, aby skorzystać z łazienki, zdaje sobie sprawę, że całe wydarzenie jest podstępem mającym na celu złapanie niebezpiecznego seryjnego mordercy.

Oprócz Hartnetta w Trap występują Ariel Donoghue, Saleka Shyamalan i Hayley Mills. Shyamalan napisał scenariusz i wyprodukował film wraz z Ashwinem Rajanem i Markiem Bienstockiem. Steven Schneider jest producentem wykonawczym.

Przypomnijmy, że przez dłuższy czas Shyamalan pracował z wytwórnią Universal Pictures i Disney’em. Teraz jednak podpisał wieloletnią umowę ze studiem Warner Bros, dla której będzie produkował i reżyserował. Trap będzie pierwszym filmem powstałym na podstawie tej współpracy.

Premiera filmu Warner Bros. Pictures planowana jest na 9 sierpnia 2024 roku.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984

No cóż – początkowo myślałem, że chodzi o jakieś mroczne (demoniczne?), nadnaturalne sprawy, pod przykrywką dnia codziennego (w stylu "Od zmierzchu do świtu"), ale widać, że jest coś bardziej przyziemnego.
W związku z tym, że – trailer jednak dość dużo mówi, usprawiedliwiając poniekąd ewentualne zarzuty o spoilery – możemy się z kolei (łatwo?) domyślać, kto jest "rzeźnikiem" w tym filmie i tylko pod kątem, jak to się rozwiąże i jak sobie rzeźnik w tej sytuacji poradzi, będzie się tę produkcję oglądało :>

Proszę czekać…